Podporte nás >
Domov - O nás - Podporovatelia

Podporovatelia

Jún 2018 – darovanie sladkej odmeny pre deti v našich zariadeniach, deti s ktorými pracujeme v teréne a pre deti, zúčastňujúce sa nami organizovaných podujatí, v objeme 300 kusov skvelých lízaniek.
Február 2018 – výroba a montáž bezpečného kovového zábradlia k vonkajšiemu vstupu pre klientov Intervenčného centra, spoločnosťou Benfi, s.r.o. z Veľkého Lapáša.
img_1460 Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre – od novembra 2016 poskytovanie free vstupeniek na ich predstavenia, pre deti v zariadeniach Centra Slniečko, n.o..
brand Asi 25 kilogramov sladkostí – cukríkov, lízaniek a žuvačiek, darovala firma Cloetta Slovakia, s.r.o. na aktivity pre deti počas mesiaca november 2016.
IMG_3598 Spoločnosť SOLA Switzerland EU poskytla sady kvalitných príborov, jedálenských súprav, krásnych misiek a drevených varešiek do kuchýň v pobytových zariadenia organizácie, júl 2016.
Darovanie automatickej práčky pre Krízové stredisko pre deti, december 2015.
Tlačiareň Bardejov Spoločnosť TB – tlačiareň Bardejov, spol. s r.o. od októbra 2015 podporuje Centrum Slniečko formou exkluzívnych cien tlače, čiastočne aj tlače bezplatne a tiež dodávaním papiera pre potreby detí v prevádzkach Centra Slniečko.
logo_Zvolensky Spoločnosťou Schreiber Slovakia s.r.o., počas mesiacov júl-august 2015, pre potreby detských klientov zariadení Centra Slniečko darovala rôzne jogurty v rozsahu 216 kusov.
idc logo 120 Spoločnosť I.D.C.Holding, a.s., v mesiacoch júl-august 2015, darovala pre detských klientov zariadení Centra Slniečko a deti zapojené do preventívnych programov 463 rôznych sladkostí z vlastnej produkcie.
Darovanie automatickej práčky pre klientky Bezpečného ženského domu, február 2015.
Zorganizovanie Veľkonočného  bazáru 1. apríla 2015. Celý výnos z predaja a služieb vo výške 260€ sa žiaci rozhodli venovať Centru Slniečko. Počas akcie sa tiež predali výrobky Chránenej dielne Centra Slniečko v hodnote 140€.