Podporte nás >
Domov - Pomôžte nám robiť svet detí krajším

Pomôžte nám robiť svet detí krajším

3. júla 2018

Centrum Slniečko, n.o. pomáha týraným, sexuálne zneužívaným a zanedbávaným deťom a obetiam domáceho násilia. Naša práca je postavená na ucelenom komplexe služieb pomoci. Je pre nás dôležité, aby všetky nami poskytované služby boli na čo najvyššej profesionálnej úrovni a práve preto sa snažíme zabezpečiť ich stabilné financovanie z rôznych zdrojov. Veľmi dôležitým zdrojom financií, ktorý nám umožňuje byť inovatívnymi a kreatívnymi pri práci s obeťami je finančná podpora od podporovateľov súkromných i firemných. Na Slovensku pôsobí celá rada skvelých organizácií, ktoré si rovnako, ako tá naša zaslúžia podporu a pomoc. Ak sme Vás oslovili a rozhodli ste sa podporiť Centrum Slniečko, radi by sme Vám predstavili niekoľko možností Vašej finančnej podpory:

Počas celého roka nás môžete podporovať pravidelne, či jednorázovo:

Vaša pravidelná mesačná, hoc aj malá 2€, 5€,…, podpora, nám pomáha aktivity a činnosti plánovať. Pomáha nám byť stabilnými a namiesto neustáleho napätia, ako to bude s financiami pre pokračovanie, otvára priestor pre nastavovanie a realizovanie dlhodobých projektov pre deti a ženy v našich zariadeniach. Už vašich 10€ dokáže zabezpečiť pravidelnú hodinu odbornej terapie pre týrané/zneužívané dieťa a 20€ je hodina canisterapie pre deti v Krízovom stredisku.

Rozšírte rady “Slniečkovskej rodiny” a staňte sa našim pravidelným podporovateľom!

Alebo si môžete vybrať z rôznych foriem poďakovania za svoj jednorázový príspevok:

Obdobie podávania daňového priznania dávalo možnosť venovať 1 %, 2 % alebo 3 % z Vami zaplatenej dane. Prvý termín bol do 31.3.2018 pre SZČO a firmy (pre odložené daňové podania podľa dátumu podania) a do 30.4.2018 pre zamestnancov.

Každý, aj malý pravidelný mesačný príspevok nám dáva priestor plánovať aktivity a budovať lepší svet detí krok za krokom.

Vďaka vám robíme svet detí krajším!