Podporte nás >
Domov - Pomôžte nám robiť svet detí krajším

Pomôžte nám robiť svet detí krajším

22. júna 2020

Centrum Slniečko, n.o. pomáha týraným, sexuálne zneužívaným deťom a obetiam domáceho násilia. Naša práca je postavená na ucelenom komplexe služieb pomoci. Je pre nás dôležité, aby všetky nami poskytované služby boli na čo najvyššej profesionálnej úrovni a práve preto sa snažíme zabezpečiť ich stabilné financovanie z rôznych zdrojov. Veľmi dôležitým zdrojom financií, ktorý nám umožňuje byť inovatívnymi a kreatívnymi pri práci s obeťami je finančná podpora od podporovateľov súkromných i firemných. Na Slovensku pôsobí celá rada skvelých organizácií, ktoré si rovnako, ako tá naša zaslúžia podporu a pomoc. Ak sme Vás oslovili a rozhodli ste sa podporiť Centrum Slniečko, radi by sme Vám predstavili niekoľko možností Vašej finančnej podpory:

Počas celého roka nás môžete podporovať pravidelne, či jednorázovo:

Vaša pravidelná mesačná, hoc aj malá 2 €, 5 €,…, podpora, nám pomáha aktivity a činnosti plánovať. Pomáha nám byť stabilnými a namiesto neustáleho napätia, ako to bude s financiami pre pokračovanie, otvára priestor pre nastavovanie a realizovanie dlhodobých projektov pre deti a ženy v našich zariadeniach. Už vašich 15 € dokáže zabezpečiť pravidelnú hodinu odbornej terapie pre týrané/zneužívané dieťa a 20 € je hodina canisterapie pre skupinu detí v Centre pre deti a rodiny.

Buďte našou oporou a staňte sa našim pravidelným podporovateľom!

Alebo si môžete vybrať z rôznych foriem poďakovania za svoj jednorázový príspevok:

Obdobie podávania daňového priznania dáva možnosť venovať 1 %, 2 % alebo 3 % z Vami zaplatenej dane. Prvý termín je do 31. 3. 2021 pre SZČO a firmy (pre odložené daňové podania podľa dátumu podania) a do 30. 4. 2021 pre zamestnancov. Pri odložených daňových priznaniach je to do 30. 6. 2021 alebo 30. 9. 2021.

Každý, aj malý pravidelný mesačný príspevok nám dáva priestor plánovať aktivity a budovať lepší svet detí krok za krokom.

Vďaka vám robíme svet detí krajším!