Podporte nás >
Domov - Podcast: STRATENÉ #3 Lenka

Podcast: STRATENÉ #3 Lenka

27. októbra 2023

Lenka vyrastala v idylickej rodine, v dospelosti si našla muža, mala s ním dve krásne dcérky a spoločný obchod. Po rokoch však vášeň a láska zo vzťahu vyprchala, takže sa s manželom rozišli. Následne stretla Mária, s ktorým prišlo všetko to, po čom tak veľmi túžila – aspoň zo začiatku to tak vyzeralo. Láska a vášeň opäť vstúpili do jej života a Lenka si to užívala. Neskoro však prišla na to, čo je Mário zač. Lenke sa narodila ich spoločná dcérka a Máriove ataky sa začali zhoršovať. Bol žiarlivý, izoloval ju od rodiny, fyzicky jej ubližoval, psychicky ju týral, finančne ju vykorisťoval. Je z takejto situácie vôbec cesta von?

Zapnite si odber podcastu Bez modrín a žiadna nová epizóda vám neunikne. Pokiaľ sa vám naša práca páči, pridajte hodnotenie a odporučte epizódy aj svojim priateľom aj známym. Aj vďaka vám sa dôležité myšlienky dostanú ďalej. Spoločne tak vytvoríme citlivejší a ohľaduplnejší svet.

Podcast Bez modrín nájdete na YouTube kanáli Centra Slniečko, n.o. a podcastových platformách  Spotify – Google – Apple – Anchor – Breaker – RadioPublic – PocketCasts.

Príbehy žien v podcastoch majú šťastný koniec, pretože sa im dostalo pomoci. Tá je tu pre všetkých, ktorí ju potrebujú. Stačí navštíviť www.bezmodrin.sk, alebo kedykoľvek zavolať na bezplatnú Národnú linku pre ženy zažívajúce násilie 0800 212 212.

„Podporené Nórskom prostredníctvom Nórskych grantov.
Spolufinancované zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky“

„Spoločným úsilím k zelenej, konkurencieschopnej a inkluzívnej Európe“

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov
na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk, alebo FB profil.