Podporte nás >
Domov - Benefičný večer “Bez modrín” 2018

Benefičný večer “Bez modrín” 2018

10. novembra 2018

Javisko Divadlo Andreja Bagara v Nitre aj tento rok privíta hostí benefičného večera Centra Slniečko, n.o. – „Bez modrín“. V nedeľu 25. novembra 2018 o 18:00 vás pozývame na 18-ročník tejto výnimočnej udalosti.

Večer je zostavený z hudobných vystúpení Emmy Drobnej, Roba Opatovského, detského speváckeho zboru SZUŠ Ars Studio a Milana Klča (sólistu a’cappella skupiny Voising z Nitry) s doprovodom elektroakustickej gitary Tibora Seidla.
Toto tradičné podujatie spája umenie a pomoc tým, ktorých ich životné osudy priviedli do Centra Slniečko, n.o., organizácie pomáhajúcej týraným, zanedbávaným deťom a obetiam domáceho násilia.

Súčasťou programu bude premiéra novej autorskej pesničky KOZMO, ktorú o Kozmovi zložil a naspieval Pánko, spolu s Cukruovým videoklipom, ako aj odovzdávanie ocenenia „Šľachetné srdce“. Ocenenia Centra Slniečko, n.o. pre tých, ktorí nestoja v prvých radoch, no sú našou veľkou oporou.

Večerom bude sprevádzať Vera Wisterova.

Ďakujeme všetkým vystupujúcim, ktorí sa rozhodli svojim vystúpením podporiť myšlienku pomoci. A ďakujeme aj všetkým vám za zakúpenie vstupenky v hodnote 10€, čím podporíte aktivity Centra Slniečko, n.o..

Vstupenky je možné si zakúpiť v Centre Slniečko: beneficny.vecer@centrumslniecko.sk, alebo v pokladni Divadlo Andreja Bagara v Nitre – oficiálna stránka.

Vďaka vám robíme svet detí krajším!