Podporte nás >
Domov - Auto s kabelkou na šesť mesiacov

Auto s kabelkou na šesť mesiacov

10. októbra 2014

Siedmy ročník akcie organizovanej spoločnosťou Renault 9. októbra 2014 bol okrem príjemného večera obohatený aj o charitatívny rozmer. Spoločnosť Renaut Slovensko sa rozhodlo podporiť aj Centrum Slniečko a to zapožičaním automobilu Reanut Twingo na obdobie 6 mesiacov. Pridala sa aj spoločnosť Shell, ktorá k autu darovala aj tankovacie karty.

Renault TWINGO – nový hravý diablik na cestách

Nové Twingo predstavuje v rámci dizajnového jazyka automobilky Renault hravosť a hru. Kultový automobil, ktorý Renault predstavil v 80tych rokoch, prišiel na trh v úplne novej podobe. A tak ako jeho predchodcovia, prináša originálne a jedinečné riešenia, ktoré potešia v každej situácii. Nové Twingo vie čo sa patrí, pri naštartovaní pozdraví a usmieva sa na Vás celý deň. Je svižné a všade sa dostane, ale hlavne má osobnosť. Chce sa hrať, je to zábavné, výnimočne pohyblivé mestské auto. Twingo hýri farbami vo vnútri aj vonku. Jeho dizajn zaujme na prvý pohľad, vo farbách bielej, žltej, červenej, či svetlučko modrej sa stane skvelým módnym doplnkom nejednej fashionistky.

Okrem priestoru v kufri Nové Twingo ponúka 52 litrov dodatočného odkladacieho priestoru, ktorý je najlepší vo svojej triede. „Flexicase“ je inovatívny koncept, ktorý umožňuje prispôsobiť odkladacie priestory Nového Twinga podľa potrieb zákazníka. Tento koncept špeciálne dámam prináša inováciu – Twingo je auto s kabelkou!