Podporte nás >
Domov - Intervenčné centrum hľadá do tímu kolegu/kolegyňu

Intervenčné centrum hľadá do tímu kolegu/kolegyňu

21. septembra 2017

Ak máš vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore sociálna práca, 1 rok praxe, vodičské oprávnenie skupiny B a s Excell držíš krok, hľadáme práve teba.

Tím Intervenčného centra poskytuje sociálne poradenstvo v oblasti sociálno-právnej ochrany dieťaťa a sociálnej kurately klientom podľa zákon 305/2005 Z.z. v prirodzenom rodinnom prostredí a vo vlastných poradenských priestoroch, sociálnu diagnostiku, realizuje krízovú intervenciu, vytvára individuálne plány, pripravuje sociálne správy, záznamy a komunikuje s ďalšími inštitúciami. Vzdelávanie a pravidelné supervízie sú samozrejmosťou.

Intervenčné centrum sa snaží pomáhať klientom zvládať ťaživú situáciu, byť pri nich, keď to potrebujú, sprevádzať ich, empaticky im načúvať a spolu s nimi hľadať odpovede a riešenia na otázky násilia alebo hádok v rodine, rozvodu, zlej situácie v rodine, výchovných problémov, či ohrozenia dieťaťa.

Ak ťa ponuka zaujala:

a) klikni na http://e-learning.centrumslniecko.sk, kde si jednoducho a rýchlo urobíš dva kurzy predstavujúce oblasť, ktorá je náplňou práce Intervenčného centra

b) pošli svoj životopis vo formáte Europass, Motivačný list a Súhlas so spracovaním osobných údajov na praca (at) centrumslniecko.sk.

Všetky pracovné ponuky Centra Slniečko nájdete TU